2.MLADINSKI FESTIVAL

“S teboj, mati Marija”

Škofijski odbor za mlade škofije Murska Sobota bo po vzoru Mladifesta iz Medžugorja organiziral 2.MLADINSKI FESTIVAL V SLOVENIJI, ki bo potekal v soboto, 27. 8. 2022 od 14. ure naprej. Z geslom festivala “S teboj, mati Marija” želimo k nam prenesti utrip Medžugorja. Gre za projekt, ki je namenjen vsem generacijam s posebnim ozirom na mlade, potekal pa bo v župniji sv. Cirila in Metoda v Radencih.

Člani škofijskega odbora za mlade naprošajo pridne gospodinje po župnijah za pomoč pri pripravi okrepčila na festivalu. Če ste torej pripravljeni speči kak slani prigrizek za Mladinski festival, to sporočite predstavniku/ci odbora v vaši župniji (Ajda Barbarič, 031 227 345).
Za več informacij o dogodku, spremljajte spletno in facebook stran Škofijskega odbora za mlade Murska Sobota.