• 02 547 92 50
Obvestila
 1. Mladinski festival
1. Mladinski festival

S TEBOJ, MATI MARIJA!

S TEBOJ, MATI MARIJA!

Z veseljem sporočamo, da se od 2. do 8. maja 2021, srečamo na 1. Mladinskem festivalu v Murski Soboti, ki bo tokrat zaradi trenutnih razmer potekal na daljavo.

1. Mladinski festival na Slovenskem bo tako potekal v spletni obliki, vendar v zares posebnem letu, ki nam ga milostno prinaša 40. obletnica prvih Marijinih prikazovanj v Medžugorju. Festival v Murski Soboti bo tako s sodelovanjem različnih gostov iz Slovenije in tujine, s pričevanji mladih v molitvi in pesmi ter skupaj z vsemi vami, ki nas boste spremljali, počastil omenjeno obletnico.

Več informacij najdete na spodnji povezavi:

http://skofija-sobota.si/1-mladinski-festival-v-sloveniji_2838

Dragi fant, dekle!

A ni prav Mati Marija najlepša in najzabavnejša družba, v kateri nismo nikoli osamljeni, žalostni... Marija je vir veselja, sreče, radosti, ljubezni; je polna upanja in zaupanja. Bodi del tega velikega prijateljstva tudi ti in se pridruži množici mladih iz cele Slovenije. Super bo!

SE VIDIMO NA 1. MLADINSKEM FESTIVALU od 2. do 8. maja 2021!